Cardiganele noastre dulci sunt perfecte pentru stratificare atunci când există o răceală în aer. Purtați-le deasupra rochiilor, tricourilor, ținutelor preferate ale copilului dvs. și multe altele. Fiecare este realizat cu pointelle din bumbac moale pe care tu și copilul tău îl veți adora. Produsele noastre esențiale au fost certificate independent cu standardul 100 de către OEKO-TEX, astfel încât să nu vă faceți griji cu privire la substanțele nocive din garderoba bebelușului. Acest pachet include un cardigan roz cu mânecă lungă pentru bebeluși sau copii mici. Cardigan pulover Gerber Baby & Toddler Girl, (nou-născut-5
T). Include un cardigan pentru bebeluși sau copii mici. Realizate cu moale și cald, frumos bumbac pointelle Tesatura. Dispune de gâturi confortabile pentru echipaj, mâneci lungi și închideri frontale ușor de schimbat. Roz Solid. Strat deasupra corpului preferat al copilului tău, tricouri, rochii și multe altele. Numărul de certificare OEKO-TEX : STANDARD 100 de OEKO-TEX #20.Ascuns.08293 Hohenstein HTTI www.Oeko - / standard100. Material : 100% bumbac pointelle. Se spală la mașină / se usucă la rufe. Importate.