Luați timp la grătar cu încredere câștigătoare folosind o spatulă de grătar Licențiată oficial. You
The
Fan creează produse de calitate care celebrează dragostea tuturor fanilor pentru sport, echipele lor și având cele mai bune locuri în casă. Logo-ul este tăiat cu laser prin lama din oțel inoxidabil rezistent, iar deschizătorul de sticle integrat adaugă atingerea finală. Un cadou perfect pentru orice fan și final în accesorii tailgating. Dimensiuni : 18 "x 4". Design unic tăiat cu laser. Oțel inoxidabil rezistent.