Această pernă este umplută cu o microfibră din poliester reciclat. Pernă interioară Thumbprintz Fifties Patterns II : Beautiful art by Color Bakery creează un design geometric în Turcoaz, albastru și crem pentru această pernă imprimată. Perna este accentul perfect pentru canapea, pat sau scaun. Fața și spatele sunt realizate din poliester țesut moale. Imaginea este imprimată atât pe față, cât și pe spate, făcând perna reversibilă. Umplută cu microfibră din poliester reciclat, perna este punctul focal perfect sau ca punct final într-o cameră. Loc curat numai.