Acest Frigider Hamilton Beach Are 3,2 Cu. Ft. Capacitatea Cu Designul Său Elegant Retro Și Un Convenabil Construit În Deschizător De Sticle Vă Oferă O Ușurință. De asemenea, are control mecanic al temperaturii cu termostat reglabil și cu spatele plat și picioarele reglabile un raft de sticlă în frigider îl face Perfect pentru toate nevoile tale. 3.2 CU. FT. Capacitate . DESIGN RETRO ELEGANT . CONSTRUIT ÎN DESCHIZĂTOR DE STICLE . MÂNER DE TRAGERE DIN OȚEL INOXIDABIL . COȘ DE UȘĂ DE 2 LITRI . TAVA PENTRU CUBURI DE GHEAȚĂ . CFC GRATUIT . FLUSH SPATE DESIGN . CONSUM REDUS DE ENERGIE.