De la terenul de baschet până la locul de joacă, îi va plăcea aspectul clasic și senzația confortabilă a adidașilor Low-Top FUBU. Dispunând de un design clasic cu dantelă, aceste lovituri proaspete au, de asemenea, un picior din spumă cu memorie și un guler căptușit de pluș, astfel încât să se simtă la fel de bine pe cât arată. O alegere ideală pentru adidașii de zi cu zi ai băiatului tău. Material : partea superioară sintetică; branț din spumă EVA; talpă exterioară din cauciuc termoplastic. Îngrijire : ștergeți curat. Țara de origine : importată. Închiderea pantofilor : față cu dantelă. Lățimea Pantofului : Mediu. Caracteristici : branț din spumă cu memorie; guler din plasă căptușit, de pluș; talpă exterioară durabilă. Adidași de Top pentru băieți de la FUBU.