Răsfățați-vă cu acest inel superb, plin de strălucire, vibrație și stil. Acest inel este perfect pentru toate ocaziile, indiferent dacă este singur sau asociat cu alte inele de piatră prețioasă! Această bandă este umplută cu zirconiu cubic alb, pavat în argint sterling. Acest inel este proiectat de SL Collection cu un mesaj. Prin crearea de bijuterii care sunt frumoase în interior și în exterior, mesajul SL Collection este dezvăluit printr-o piatră prețioasă secretă ascunsă, așezată în gamba acestui inel, pentru a împuternici femeile să-și descopere puterea interioară, puterea și frumusețea. Acest inel este finisat cu o galerie închisă pentru confort, cu o placare în două tonuri, evidențiind logo-ul SL Collection. Împreună putem inspira lumea să aprecieze Diamantul Din noi înșine.'- S. L. SL Collection Sterling Silver Cubic Zirconia Anniversary Ring-Alb.