Jacheta Swiss Tech Baby and Toddler Boys Bubble Puffer va fi un plus excelent pentru garderoba de iarnă a băiețelului tău. Capota și corpul au un sherpa moale minky faux, care oferă un strat suplimentar de căldură și confort suprem. În plus, jacheta este polifilată pentru a vă menține copilul foarte cald. Iar materialul hidrofug și manșetele cu mânecă cu nervuri sunt perfecte pentru a-l proteja pe micuțul tău de vremea aspră. Buzunarele din față îl lasă să-și păstreze comorile cu ușurință. Aceasta este o alegere ușoară pentru o zi rece. Oferit în două stiluri chevron și în două culori și imprimeuri de modă. Coajă : 100% Poliester Pongee. Glugă / Căptușeală : 100% Poliester Minky. 100% Polyfill în corp : Polyfill foi în capota. Fermoar frontal central. Mâneci lungi cu manșete din tricot cu coaste. Glugă atașată cu protecție pentru bărbie. Două buzunare frontale. Mașină de spălat. Importate.