Un polo clasic cu dungi într-un tricou ultra-ușor care elimină umezeala pentru un confort superior pe vreme caldă. Are un guler cu două fețe, plachetă cu trei butoane cu butoane cu logo de culoare naturală, jumătate de lună din spate, mâneci deschise, orificii laterale și broderie tonală C&B pennant la tivul Mânecii stângi. 100% poliester. CB Drytec Jersey Fabric Umiditate wicking chiar dungă orizontală 2-culoare dublu cu care se confruntă guler 3-buton placket mâneci deschise, tiv Drept, Partea guri de aerisire CB logo butoane CB fanion broderie la stânga maneca tiv importate 100% poliester.