Nimic nu salvează ziua..sau ținuta ei ca acea tee grafică perfectă de la 365 de copii de la Garanimals. Este super-moale, ultra-confortabil și total drăguț! Exclusiv la . Material : 60% Bumbac / 40% Poliester. Îngrijire : lavabil la mașină. Țara de origine : importată. Fit : Relaxat. Decolteu : Crewneck. Închidere : stil Pulover. Mâneci : Lungi . Buzunare : Nici Unul. Caracteristici : grafic în față. Tricou grafic cu mânecă lungă pentru fete de la 365 de copii de la Garanimals.