Acest ser de față ușor, care echilibrează pielea, ajută la minimizarea porilor și a congestiei în mod natural, cu combinația prietenoasă cu pielea de barieră care susține cica, niacinamidă (10%) și alternativă blândă de Acid salicilic, scoarța de Salcie. * Barieră care susține extractul de plante Cica * extract de scoarță de salcie pentru combaterea impurităților * curățarea porilor și îmbunătățirea texturii niacinamidă * formulă concentrată * fabricat în Noua Zeelandă• fără parabeni sau substanțe chimice urâte• Fără Cruzime.